O nás

Společnost ZÁZRAKY DUŠE s.r.o. je akreditovaným soukromým vzdělávacím zařízením zaměřeným na vzdělávání v oblasti poskytování masérských a regeneračních služeb.

Naši akreditaci naleznete ZDE.

Cílem ZÁZRAKŮ DUŠE je vychovávat kvalifikované odborníky v oblasti masážních a regeneračních technik. Což se nám daří díky dlouholetým zkušenostem s výukou masérských kurzů. Z těchto masérských kurzů si od nás každý absolvent odnese maximum potřebných znalostí a dovedností do své vlastní praxe, což se stane kvalitním základem pro jeho úspěšnou, profesionální dráhu.

 

U našich absolventů zaznamenáváme vysokou profesní úspěšnost v následné praxi.

 

Profesionální kvalifikace, kterou u nás naši absolventi získávají vnímáme jako naše pracovní poslání, které nás stále baví plnit.

V roce 2010 jsme se stali Masérskou školou roku a v roce 2011 jsme obsadili  2. místo.

Tyto výsledky značí, že si udržujeme vysoký standard našich služeb a naši klienti jsou s námi opravdu spokojeni.

ZÁZRAKY DUŠE V DOBRÉM RÁNU NA ČT2

DAVID ROZBROJ V PODCASTU POKEC

ZÁZRAKY DUŠE

Jelikož tělo je neodmyslitelně spojeno s DUŠÍ, tak víme, že skvěle provedená masáž nejenže luxusně prospěje tělu, ale také povznese DUŠI. A právě tento blahodárný efekt můžeme vnímat jako ZÁZRAK.

U nás se k takovým ZÁZRAKŮM můžete směle přiblížit. Vyučujeme tak, aby každý náš absolvent byl pro svého klienta ZÁZRAKEM.

Budeme poctěni Vaší důvěrou.

Výukové prostory

Přejeme si, aby se u nás klienti cítili nejen dobře a pohodlně, ale také, aby bylo dosaženo maximálního efektu při výuce.

V naší masérské škole se můžete těšit na:

nové učebny
nápoje zdarma
wi-fi
sprchu a toalety
obchůdek
šatnu
kuchyňku
parkoviště

Těší se na vás

Bc. David Rozbroj

jednatel

+420 608 831 855
david@zazrakyduse.cz