Reference

363 komentářů. Nechte nové

 • Kateřina Schwarzová
  31/08/2022 10:45

  Ahoj všem, i já se připojuji k referencím. Masérskou školu Zázraky duše mohu všem vřele doporučit, kteří chtějí něco víc než klasicky nudně zaměřené kurzy. Tahle škola, troufám si říct, je naprostým unikátem, co se týče vzdělávání. Lektor a majitel školy Bc. David Rozbroj je neobyčejný člověk. V jeho podání kurzy nejsou vůbec žádná nuda a jen strohé povídání. Vždy povídání okoření vtipnými hláškami, střípky ze svého osobního života a nabitými zkušenostmi z profesního života. Letos v březnu jsem absolvovala u Davida masérský rekvalifikační kurz -Sportovní masáž. Sice se člověk u zkoušek pořádně zapotil, ale neodradilo mne to pokračovat v dalším vzdělávání. Stihla jsem v letošním roce ještě další dva kurzy a mám naplánovaný ještě jeden. A do budoucna budu s chutí pokračovat dál se vzděláváním. Protože kurzy jsou skvělé a velmi obohacující a nutí Vás to učit se dál a dál. Takže pokud přemýšlíte, kde v Ostravě absolvovat masérský kurz a jiné doplňkové masérské techniky, tak jedině v Zázraky duše. Nebudete zklamáni 🙂

  Odpovědět
 • Manuální lymfatická drenáž – s kurzem jsem byla maximálně spokojena. Výborná lektorka H. Kvašňáková. Dobře připravený písemný materiál. Perfektní skupina kurzistů. Video, které je poskytováno ke kurzu, je výstižné. Musím „Zázraky duše“ jen chválit.

  Odpovědět
 • Marketa R.
  20/07/2022 15:36

  Dobry den!

  Navstivila jsem a absolvovala kurz pana Romana Bilka – Ruske techniky, byl to nejen uzasny kurz, tak jako i trener,ale i cela skupina byla jednim slovem receno – super! Kdo ma zajem, nevahejte a hlaste se! Opravdu stoji to za to! Dekuji moc vsem, kteri mi toto umoznili.

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.