KURZ ČÍNSKÉ MASÁŽE GUASHA

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

KURZ ČÍNSKÉ MASÁŽE GUASHA

3 dubna, 2020 - 4 dubna, 2020

2.800,00Kč

Co znamená Guasha?

Jedná se o starověkou čínskou masáž. Překlad tohoto pojmu: „gua“ – „pohyb v jednom směru, škrábat“, „sha“ – „špatný“ – znamená doslova “seškrábat všechno špatné”. V této léčebné metodě se používá malý hřeben s turmalíny, pomocí kterého se ošetřují určité oblasti těla, včetně různých bodů a reflexních zón. Rozlišují se tři typy masáží guasha: preventivní, kosmetická a zdravotně-diagnostická. Lze ji realizovat jako reflexní terapii nebo jako energetickou, která nemá nároky na aktivní tlak na kůži.

 

Gua-sha turmalínová

Guasha turmalínová…jedná se o uzdravující (masážní) techniku působicí na meridiánovém, lymfatickém a energetickém systému. Díky působeni turmalínu a jeho účinkům infračerveného záření, se lze dostat do hloubky, až k jádru patologických procesů, krátkými jednoduchými tahy a škodlivinu  kvalitne odstranit z postižených tkání.
Tato technika rozproudí energii čchi, pomůže vstřebat otoky, bolest a chorobná stažení 
měkkých tkání. Urychluje regeneraci a hojení bez vedlejších následných traumat. Díky nerostu turmalínu je chráněno bioenergetické pole, jak maséra, tak i klienta. Dochází k rychlejšímu odplavování toxinů z organizmu.

 

Masáž guasha skvěle kombinuje jednoduchost provedení s výbornou účinností. Nevyžaduje náročnou etapu přesné lokalizace místa, kterou je nutné provést například při akupunktuře nebo moxování, protože ovlivňujeme poměrně velké ozdravné zóny.

Termín:

  • 6. – 7. 5. 2020

Výuka:

  • od 16:00 – 20:00 – oba dny
  • kapacita max. 12 osob

Cena: 2800,- Kč vč. DPH

V ceně kurzu:

  • Hřeben s turmalínem v hodnotě 250,-Kč (zůstává po kurzu vám)
  • Turmalínová Mince v hodnotě 250,- Kč (zůstává po kurzu vám)

 

 

 

 

 

 

 

 

Přineste si sebou:

  • prostěradlo
  • pohodlné oblečení
  • dobrou náladu

Přednáší:      Radka Veselková, akreditovaná lektorka na tuto metodu, specialistka na práci s turmalíny a diagnostiku dle TČM, terapeutka klasické medicíny i TČM

 

Získáte:

osvědčení o absolvování tohoto kurzu, znalosti a dovednosti, které Vám umožní rozšířit nabídku svých služeb.

Podrobnosti

Zahájení:
3 dubna, 2020
Ukončení:
4 dubna, 2020
Cena:
2.800,00Kč
Rubrika Akce:

Vstupenky

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Vstupenky are no longer available
Menu