KURZ ČÍNSKÉ MASÁŽE GUASHA

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

KURZ ČÍNSKÉ MASÁŽE GUASHA

3 dubna, 2020 - 4 dubna, 2020

2800Kč

Co znamená Guasha?

Jedná se o starověkou čínskou masáž. Překlad tohoto pojmu: „gua“ – „pohyb v jednom směru, škrábat“, „sha“ – „špatný“ – znamená doslova “seškrábat všechno špatné”. V této léčebné metodě se používá malý hřeben s turmalíny, pomocí kterého se ošetřují určité oblasti těla, včetně různých bodů a reflexních zón. Rozlišují se tři typy masáží guasha: preventivní, kosmetická a zdravotně-diagnostická. Lze ji realizovat jako reflexní terapii nebo jako energetickou, která nemá nároky na aktivní tlak na kůži.

 

Gua-sha turmalínová

Guasha turmalínová…jedná se o uzdravující (masážní) techniku působicí na meridiánovém, lymfatickém a energetickém systému. Díky působeni turmalínu a jeho účinkům infračerveného záření, se lze dostat do hloubky, až k jádru patologických procesů, krátkými jednoduchými tahy a škodlivinu  kvalitne odstranit z postižených tkání.
Tato technika rozproudí energii čchi, pomůže vstřebat otoky, bolest a chorobná stažení 
měkkých tkání. Urychluje regeneraci a hojení bez vedlejších následných traumat. Díky nerostu turmalínu je chráněno bioenergetické pole, jak maséra, tak i klienta. Dochází k rychlejšímu odplavování toxinů z organizmu.

 

Masáž guasha skvěle kombinuje jednoduchost provedení s výbornou účinností. Nevyžaduje náročnou etapu přesné lokalizace místa, kterou je nutné provést například při akupunktuře nebo moxování, protože ovlivňujeme poměrně velké ozdravné zóny.

Termín:

  • 6. – 7. 5. 2020

Výuka:

  • od 16:00 – 20:00 – oba dny
  • kapacita max. 12 osob

Cena: 2800,- Kč vč. DPH

V ceně kurzu:

  • Hřeben s turmalínem v hodnotě 250,-Kč (zůstává po kurzu vám)
  • Turmalínová Mince v hodnotě 250,- Kč (zůstává po kurzu vám)

 

 

 

 

 

 

 

 

Přineste si sebou:

  • prostěradlo
  • pohodlné oblečení
  • dobrou náladu

Přednáší:      Radka Veselková, akreditovaná lektorka na tuto metodu, specialistka na práci s turmalíny a diagnostiku dle TČM, terapeutka klasické medicíny i TČM

 

Získáte:

osvědčení o absolvování tohoto kurzu, znalosti a dovednosti, které Vám umožní rozšířit nabídku svých služeb.

Podrobnosti

Zahájení:
3 dubna, 2020
Ukončení:
4 dubna, 2020
Cena:
2800Kč
Rubrika Akce: