Tereza Machová

KDO JSEM?
Jmenuji se Tereza Machová a jsem odborná aromaterapeutka, milovnice vůní, jógy a cyklická Žena. Pomáhám ženám zvolnit své hektické tempo, naladit se na svou cykličnost a tím žít v souladu se sebou sama. Inspiruji muže, aby dokázali s cyklickou ženou být a ještě si to užívat.
Vykročením z mé komfortní zóny bylo napsání e-booku zdarma a natáčení několika živých vysílání na Facebooku. Jde mi o to, aby používání aromaterapie bylo snadné, efektivní a přitom bezpečné. Vytvořila jsem první online kurz o aromaterapii v ČR a napsala jsem stejnojmenný e-book pro ty, kteří chtějí s aroamterapií začít krok po kroku.
Jsem také svobodná máma mého „malého“ moudrého učitele, ke kterému přistupuji kontaktně, s respektem a Láskou. Jsem žena, která odmítá žít ve stresu, stále se za něčím honit a být davová ovce. Jsem především žena, pro kterou bylo osudové studium aromaterapie a narození syna.
PRAXE:
2008: rekvalifikační kurz sportovní, relaxační a rekondiční masáže – Bc. David Rozbroj, Ostrava
2008: kurz baňkování – Bc. David Rozbroj, Ostrava
2009: kurz reflexní terapie – Petr Vlček, Ostrava
2009: kurz medová detoxikační masáž – Eva Minasjanová, Ostrava
2010:  kurz thajská olejová masáž – ZÁZRAKY DUŠE s.r.o.
2011 – 2013: studium Institutu aromaterapie, Praha
2012: kurz Masáže dětí a kojenců, Monika Deáková, Ostrava,
2013: obhajoba diplomové práce Vůně jako lék aneb řešení stresu vůněmi, odborná aromaterapeutka při Asociaci českých aromaterapeutů,
2014: akreditace lektorství – aromaterapie v péči o duši, Asociace českých aromaterapeutů, Praha
2014: Péče o ženu v těhotenství, při porodu i po něm, Broňa Hradecká, Praha
2016: Konference Asociace českých aromaterapeutů – Zpátky ke kořenům, Bylinná medicína – základ aromaterapie, Bevin Clare, Praha
2018: kurz Aromaterapie a Duše, Xenie Bodorík Pilíková, Brno