Kurz Dornova metoda Plus

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Kurz Dornova metoda Plus

13 března - 14 března

KURZ JE JIŽ NAPLNĚN, ALE JE MOŽNÉ SE HLÁSIT JAKO NÁHRADNÍK

PŘESUNUTO KVŮLI CURVIDU

K PŘIHLÁŠENÍ NA TENTO KURZ PROSÍM NEPOUŽÍVEJTE TUTO WEBOVOU PŘIHLÁŠKU ALE KONTAKTUJTE PŘÍMO LEKTORKU!!!-TELEFONNÍ KONTAKTY VIZ. NÍŽE….DĚKUJI ?

Lektor:

  • MgA. Zuzana Prouzová + Jozef Púry

Termín:

  • 13. – 14.3.2021

Cena kurzu: 4000,- Kč

Podrobný popis kurzu

Dornova metoda – jednoduchý manuální způsob, jak pomoci sobě, svým blízkým nebo klientům při akutních problémech nebo dlouhodobých bolestech v zádech a kloubech. Pomůže srovnat rozdílnou délku dolních končetin.

Tato metoda je vhodná stejnou měrou pro fyzioterapeuty, maséry a lékaře, ale je ideální pro zájemce a „postižené“ bez jakéhokoliv odborného vzdělání.

Autor této metody, Dieter Dorn, „znovuvynalezl“ způsob, jak neuvěřitelně rychle a jemně korigovat vysunuté obratle, skoliozy, bolavá ramena, kyčle, kolena atd. Dieter Dorn, žije v Německu, kde se tato metoda již 30 let se skvělými výsledky praktikuje. Je rozšířena také v Belgii, Nizozemsku, Anglii, Itálii, USA.

V České republice už nabízí výuku Dornovy metody větší množství subjektů. Chtěla bych upozornit případné zájemce na to, že naprostá většina z nich NEMÁ AKREDITACI a vyučuje Dornovu metodu na základě absolvování jednoho základního semináře; nemá potřebné vzdělání a praxi. Akreditaci vlastní v ČR pouze p. Anna Velíšková a Z. Prouzová-Lehrmann. Akreditaci může člověk získat pouze u svého učitele, který jej několik let vedl a je podložena také několikaletou praxí.

Autorizovaná lektorka pro Českou republiku MgA. Zuzana Prouzová-Lehrmann (lektorka s nejdelší praxí v ČR, 12 let praxe) a Jozef Púry (akreditovaný lektor od 1.8.2007) vyučují osobně Dornovu metodu na seminářích po celé ČR. Oba lektoři jsou autorizovaní mezinárodní společností Dornovy metody, certifikáty jimi vydané mají platnost na celém světě. Jsou uvedeni v mezinárodní listině akreditovaných lektorů.  Tel. 776 363 865, 724 111 702; www.dornova-metoda.com

K PŘIHLÁŠENÍ NA TENTO KURZ PROSÍM NEPOUŽÍVEJTE TUTO WEBOVOU PŘIHLÁŠKU ALE KONTAKTUJTE PŘÍMO LEKTORKU!!! DĚKUJI ?

Podrobnosti

Zahájení:
13 března
Ukončení:
14 března
Rubriky Akce:
, ,

Místo konání

ZÁZRAKY DUŠE s.r.o.
ZÁZRAKY DUŠE In Park, 1. máje 3236/103
Ostrava - Vítkovice, Moravskoslezský 70300 Česká republika
Telefon:
608831855
View Venue Website
Menu