Reference

386 komentářů. Nechte nové

 • Přetrvávající velké nadšení. Jsem vděčná za profesionální přístup, znalosti a zkušenosti lektora. Během kurzu příjemná atmosféra.

  Odpovědět
 • Velká spokojenost,velmi příjemná atmosféra.Kurz obohacující,již se těším na další setkání… 🙂

  Odpovědět
 • Parádní atmosféra, vynikající přístup, všem doporučuji a určitě se vrátím 🙂

  Odpovědět
 • Magdalena Dostál Komorowska
  15/01/2023 18:28

  Jako vždycky maximální spokojenost. Vřele doporučuji!!!

  Odpovědět
 • Radek Klein
  10/01/2023 15:21

  Roman Bílek prostě nemá chybu !!!
  Lidský přístup, studijní materiály, inspirující životní zkušenosti a moudra, vše na „1“ . Vřele doporučuji. 😊👍

  Odpovědět
 • Vřele doporučuji Zázraky duše. Ukončil jsem nejen masérský kurz v této škole a mohu jen doporučit. Profesionalita lektorů, skvělý a přátelský přístup.

  Odpovědět
 • Libuše Lechovičová
  14/11/2022 9:56

  Uskutečnila jsem kurz Acces Bars u Lenky Procházkové. Atmosféra byla nadherná a kurz veden profesionálně s hravostí a lehkostí ,prostě přesně jak má být.

  Odpovědět
 • Kateřina Schwarzová
  31/08/2022 10:45

  Ahoj všem, i já se připojuji k referencím. Masérskou školu Zázraky duše mohu všem vřele doporučit, kteří chtějí něco víc než klasicky nudně zaměřené kurzy. Tahle škola, troufám si říct, je naprostým unikátem, co se týče vzdělávání. Lektor a majitel školy Bc. David Rozbroj je neobyčejný člověk. V jeho podání kurzy nejsou vůbec žádná nuda a jen strohé povídání. Vždy povídání okoření vtipnými hláškami, střípky ze svého osobního života a nabitými zkušenostmi z profesního života. Letos v březnu jsem absolvovala u Davida masérský rekvalifikační kurz -Sportovní masáž. Sice se člověk u zkoušek pořádně zapotil, ale neodradilo mne to pokračovat v dalším vzdělávání. Stihla jsem v letošním roce ještě další dva kurzy a mám naplánovaný ještě jeden. A do budoucna budu s chutí pokračovat dál se vzděláváním. Protože kurzy jsou skvělé a velmi obohacující a nutí Vás to učit se dál a dál. Takže pokud přemýšlíte, kde v Ostravě absolvovat masérský kurz a jiné doplňkové masérské techniky, tak jedině v Zázraky duše. Nebudete zklamáni 🙂

  Odpovědět
 • Manuální lymfatická drenáž – s kurzem jsem byla maximálně spokojena. Výborná lektorka H. Kvašňáková. Dobře připravený písemný materiál. Perfektní skupina kurzistů. Video, které je poskytováno ke kurzu, je výstižné. Musím „Zázraky duše“ jen chválit.

  Odpovědět
 • Marketa R.
  20/07/2022 15:36

  Dobry den!

  Navstivila jsem a absolvovala kurz pana Romana Bilka – Ruske techniky, byl to nejen uzasny kurz, tak jako i trener,ale i cela skupina byla jednim slovem receno – super! Kdo ma zajem, nevahejte a hlaste se! Opravdu stoji to za to! Dekuji moc vsem, kteri mi toto umoznili.

  Odpovědět
 • Radek Klein
  13/07/2022 16:31

  Školení bylo super na profesionální úrovni. Za mě, DOPORUČUJI ! 👍

  Odpovědět
 • Tea Martínková
  11/07/2022 21:57

  Miluju a děkuju za tento úžasný a báječný kurz 🙂 Děkuji Davidovi i Ivanovi, kteří nás kurzem doprovázeli. Za jejich lidskost, upřímnost a úžasnou energii, kterou jsme společně vytvořili a vůbec děkuji celé naší skupince.

  Ač to byli víkendy, kdy bylo krásně a svítilo sluníčko, vždycky jsem se těšila a nelituji ani jednoho dne:)
  Krom toho nač je kurz určený sem si začala ještě více vážit svého těla jako svého chrámu, protože mi zvědomili, jak to vlastně všechno funguje a je to propojené 🙂 a kolik vnitřních procesů mi tam jelo 😀 😀 ….. to vy víte ♥ moc děkuji s láskou Tea a těším se na další setkání.

  Odpovědět
 • Kristýna Tomisová
  12/06/2022 20:52

  Dlouho jsem nepoznala tak klidné, pohodové a kamarádské prostředí jako tento víkend na kurzu baňkování.
  David je úžasný lektor, ví co dělá a o čem mluví. Nenajdu jednu jedinou výtku.
  Volba kurzu právě tady byla tou nejlepší volbou pro mě.
  Moc děkuji za skvělý víkend a znalosti které si odnáším. Věřím, že můj kurz u Vás není posledním.
  Jedním slovem SKVĚLÉ.

  Odpovědět
 • Jana Rečková
  30/05/2022 14:45

  Můj záměr jít k panu Rozbrojovi na masérský kurz mi překazil nečekaně náhlý ischias, dočasná nepohyblivost a bolest zad. Nepomohly mi doktoři, pobyt v nemocnici,rehabilitace, fyzioterapie ani domácí cvičení. Ale po každé návštěvě u pana Davida Rozbroje taková citelná úleva a takové zlepšení, že vděčností přetékám a raduji se z návratu do normálu. Dornovku i Bowenovu terapii doporučuji moc všem, kteří se se zádama trápí. A navíc – setkat se s člověkem, jako je David Rozbroj, je jako najít vodopád čisté vody, uprostřed dlouhé cesty pouští. Moc děkuji za tuto zkušenost. Jana Rečková

  Odpovědět
 • Karolína
  25/05/2022 7:59

  Úžasné místo, nadprůměrní lektoři, pokaždé když jsem toto místo navštívila, ať už to byl několika měsíční kurz Klasické a sportovní masáže a nebo 4denní kurz Bowenovy masáže naprostá spokojenost s výkladem, praxí i prostředím a vždy se sešla skvělá parta 🙂 Moc Děkuji 🙂

  Odpovědět
 • Milan Hlavička
  22/05/2022 22:29

  Lifting-vypinaci masáž obličeje. Tento kurz výborný, skvělá lektorka Lenka Blahutová. Vše dobře vysvětleno. Opět mohu doporučit. Těším se na další kurz.

  Odpovědět
 • Adam Pavlínek
  18/05/2022 7:48

  David i Barbora byli naprosto úžasní, seberozvoj je můj koníček a kurzy této školy vřele doporučuji!

  Odpovědět
 • Milan Hlavička
  10/05/2022 20:37

  David i Ivan jsou profesionálové, celý masérsky kurz byl v příjemné atmosféře, vše velice dobře vysvětleno, na jakýkoliv dotaz odpovězeno. Všem doporučuji a budu se těšit na další kurzy u Zazrakyduse.cz. Moc děkuji

  Odpovědět
 • Ján Takáč
  10/05/2022 7:17

  Velmi příjemní lektoři David i Ivan, kurz proběhl hladce. Určitě děkuji a těším se na některý z dalších kurzů.

  Odpovědět
 • Ingrid Sajová
  30/03/2022 10:47

  Kurz fyziotapingu se mi moc líbil Přístup lektora profesionální.S ochotou a přehledem vše vysvětleno. Atmosféra kurzu příjemná, přínos pro mne velký. Doporučuji.

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.