Dornova metoda Plus

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Dornova metoda Plus

14 října - 15 října

5000Kč

K PŘIHLÁŠENÍ NA TENTO KURZ PROSÍM NEPOUŽÍVEJTE TUTO WEBOVOU PŘIHLÁŠKU ALE KONTAKTUJTE PŘÍMO LEKTORKU!!!-TELEFONNÍ KONTAKTY VIZ. NÍŽE….DĚKUJI ? Lektor:

  • MgA. Zuzana Prouzová + Jozef Púry

Termín:

  • 14. – 15.10.2023

Cena kurzu: 5000,- Kč

Podrobný popis kurzu Dornova metoda – jednoduchý manuální způsob, jak pomoci sobě, svým blízkým nebo klientům při akutních problémech nebo dlouhodobých bolestech v zádech a kloubech. Pomůže srovnat rozdílnou délku dolních končetin.

Tato metoda je vhodná stejnou měrou pro fyzioterapeuty, maséry a lékaře, ale je ideální pro zájemce a „postižené“ bez jakéhokoliv odborného vzdělání.

Autor této metody, Dieter Dorn, „znovuvynalezl“ způsob, jak neuvěřitelně rychle a jemně korigovat vysunuté obratle, skoliozy, bolavá ramena, kyčle, kolena atd. Dieter Dorn, žije v Německu, kde se tato metoda již 30 let se skvělými výsledky praktikuje. Je rozšířena také v Belgii, Nizozemsku, Anglii, Itálii, USA. V České republice už nabízí výuku Dornovy metody větší množství subjektů. Chtěla bych upozornit případné zájemce na to, že naprostá většina z nich NEMÁ AKREDITACI a vyučuje Dornovu metodu na základě absolvování jednoho základního semináře; nemá potřebné vzdělání a praxi. Akreditaci vlastní v ČR pouze p. Anna Velíšková a Z. Prouzová-Lehrmann. Akreditaci může člověk získat pouze u svého učitele, který jej několik let vedl a je podložena také několikaletou praxí. Autorizovaná lektorka pro Českou republiku MgA. Zuzana Prouzová-Lehrmann (lektorka s nejdelší praxí v ČR, 12 let praxe) a Jozef Púry (akreditovaný lektor od 1.8.2007) vyučují osobně Dornovu metodu na seminářích po celé ČR. Oba lektoři jsou autorizovaní mezinárodní společností Dornovy metody, certifikáty jimi vydané mají platnost na celém světě. Jsou uvedeni v mezinárodní listině akreditovaných lektorů.  Tel. 776 363 865, 724 111 702; www.dornova-metoda.com K PŘIHLÁŠENÍ NA TENTO KURZ PROSÍM NEPOUŽÍVEJTE TUTO WEBOVOU PŘIHLÁŠKU ALE KONTAKTUJTE PŘÍMO LEKTORKU!!! DĚKUJI ?

 

Podrobnosti

Zahájení:
14 října
Ukončení:
15 října
Cena:
5000Kč
Rubriky Akce:
,